Tools

Laipni lūdzam rokasgrāmatā „Kā digitālie rīki var iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm”! Šī rokasgrāmata ir viens no MASS projekta produktiem, kas kalpos jums un jūsu kolēģiem - skolotājiem kā līdzeklis, lai padarītu dabaszinātņu mācīšanos iedvesmojošāku skolēniem.

Mēs esam informēti par izglītības nozarē eksistējošajiem izaicinājumiem, kā ierobežots laiks un lielais skolēnu skaits vairumā klašu. Šajā rokasgrāmatā mēs mēģinām samazināt šīs barjeras, cik vien tas ir iespējams, sniedzot praktiskus padomus, labās prakses piemērus, viegli apgūstamus rīkus un īstenojamus nodarbību piemērus.

Šī rokasgrāmata aplūko sekojošus digitālo rīku tipus:

Ģeo-mediji

Nopietnās spēles

Lietotnes viedtālruņiem un planšetdatoriem

Sociālie mediji

Katra nodaļa sākas ar vispārīgu aprakstu par rīku, tam seko informācija par didaktisko pieeju. Tad seko praktiski padomi, kā izmantot konkrēto rīku stundās, ar labās prakses piemēriem, ieteikumiem, un beigās ir saites, ko var apmeklēt, lai uzzinātu vairāk.

Dotie piemēri īstenošanai klasē vienmēr tiek atzīmēti ar vienu vai vairākiem simboliem, kur katrs no tiem reprezentē noteiktu dabaszinātņu mācību priekšmetu. Šādā veidā no pirmā acu uzmetiena būs redzams, kuras sadaļas jūs varētu interesēt.

Rokasgrāmatā izmantotie simboli

 Biology

Bioloģija

 Chemistry

Ķīmija

 Geography

Ģeogrāfija

 Maths

Matemātika

 Physics

Fizika

 

Rokasgrāmata ir pieejama pdf formātā. To var lejupielādēt šeit.

 

Paldies un veiksmi!

MASS projekta partneri